Jälgimisseade Pandora Finder, GPS-GSM

Tootekood: PA-GPS-FINDER
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
175,00 €
Kogus: - +

VideoFinder on GPS jälgimisseade, mida kasutatakse objekti asukoha määramiseks ja liikumise tuvastamiseks. Pandora Finder on umbes tikutopsi suurune ja töötab kolme AAA patareiga. Seadme toimimiseks on vajalik mobiilside pakett, nt. M2M hinnaga 1-3€/kuus. Objekti asukohta saab jälgida läbi mobiilirakenduse, veebirakenduse või SMS teel. Rakendused on tasuta.

 

Kus kasutada?

Kuna Finder on väga kompaktne (54 x 45 x 18mm, 60gr) ja töötab patareidega, siis saab seda kasutada väga erinevates kohtades.

Mõned näited:

  • Mootorsõiduk – auto, mootorratas, roller, paat, paadimootor, ATV
  • Põllumajandus- ja rasketehnika – traktor, veoauto, kombain, niiduk, haagised
  • Ehitus – tõstukid, masinad, suuremad tööriistad
  • Kauba liikumine – kaubik, konteiner, reisikohver, kaubaalus, pisipakid
  • Lähedased – lapsed, lemmikloomad

 

Kuidas kasutada?

Kinnita Finder valvatavale objektile ja jälgimisseade hakkab saatma asukoha infot vastavalt seadistatud intervallile (algseades korra ööpäevas) või koheselt kui tuvastati liikumine.  Kui GPS signaali on takistatud, kasutatakse mobiilside tugijaamade järgsid LBS koordinaate. Nii seadistamiseks kui jälgimiseks on mugav kasutada Pandora mobiiliäppi, veebirakendust või SMS-i.

Pandora Finderi asukohta on võimalik jälgida:

 

Püsikuluks ainult mobiilside pakett.

Pandora teenus on tasuta, ainsaks püsikuluks on mobiilsideoperaatori teenus. Võimalus on kasutada nii kõnekaarti kui ka lepingulist paketti – viimasel juhul soovitame valida Telia, Tele2 või Elisa M2M paketti. 

 

Nähtamatu ja vähenõudlik jälgimisseade.

Enamuse ajast Finder "magab". Sellises olekus ei ole seade avastatav ja voolutarve on olematu. Algseades saadab jälgimisseade oma asukoha korra ööpäevas ja sellisena kestavad kvaliteetsed patareid 2 aastat.

 

Tuvastab põrutust, asendi muutust ja liikumist.

Finderil on sisseehitatud 3D-andur, mis tuvastab põrutust, asendi muutust ja liikumist. Kui Finder tuvastab põrutuse, pööramise või liikuma hakkamise, siis seade aktiveerub ja saadab häireteate koos asukohainfoga. Säästmaks akusid, jääb liikumise ajal Finder oma asukohta saatma seadistatud intervalli tagant (min 15min-12h). Režiimi saab ka deaktiveerida, kui te ei soovi saada ebavajalikke teateid. 

 

Reaalajas jälgimise režiim.

Soovi korral saab omanik aktiveerida ka reaalajas jälgimise funktsiooni. Kui see sisse lülitada, on Finder püsivalt “võrgus” ja rakenduses jääb kaardile teekonna trajektoor. Reaalajas jälitust tasuks rakendada ainult hädaolukorras kuna nii GSM kui GPS tarbivad palju patareivoolu. 

 

Helista ja kuula mis toimub

Finderil on sees ka mikrofon ning seadmele helistades saab kuulata, mis objektil toimub. Kõne vastuvõtt toimub ajal kui seade on aktiivne (vahetult peale asukohateate saatmist). Finderile saab saata ka SMS’i, et ta helistaks omanikule kui järgmise aktiveerumise ajal.

 

Bluetooth (BT) kiip omaniku tuvastamiseks

BT kiip annab võimaluse omaniku tuvastamiseks. Kui Finder tuvastab liikumise ja samal ajal on BT kiip kuni paari meetri raadiuses, siis häireteadet ei edastata. 

Sarnased tooted
Tootekood: PA-DXL-TRACER ,   Saadavus: Kohapeal olemas
215,00 €
Tootekood: PA-NAV-MAX ,   Saadavus: Kohapeal olemas
245,00 €