Jälgimisseade Pandora Tracer

Tootekood: PA-DXL-TRACER
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
215,00 €
Kogus: - +

Täiesti uus tipptasemel jälgimisseade Pandora TRACER, mis on analoogne Pandora Finder'ile
See on väikese suurusega GPS-jälgimisseade, mis sisaldab uusimaid tehnoloogiaid, nagu 4G-modem, Bluetooth 5.0 ja LIN, mida toidab sõiduki põhiaku, pinge (12-24V) ja hädaabiaku. 
TRACER, sobib nii motoomanikele kui ka äriettevõtetele, kes soovivad juhtida sõidukite transpordimarsruute ja eksklusiivset varustust.

Spetsiaalne seade sõidukite asukoha ja liikumise jälgimiseks on loodud selleks, et laiendada kaasaegse GPS Trackeri võimsust, kohandades samal ajal mugavaid teenindusfunktsioone. 
Bluetooth 5.0 võimaldab sidet omanikuga ja GSM-võrgu puudumisel automaatset ümberlülitamist GSM-võrgu ja Bluetoothi vahel, võimaldab seadet hõlpsalt seadistada.

TRACER GPS edastab andmed serverisse mis tahes saadaoleva 4G LTE / 3G / 2G võrgu kaudu, rakendades EGTS-protokolli. SIM-kaardi pesa võimaldab kasutada mis tahes mobiiltelefoni pakkuja GSM-võrke mitte ainult Eestis, vaid ka välismaal. 
Võib kasutada nii kõnekaarti kui ka lepingulist kaarti – viimasel juhul soovitame valida soodsaima paketi, mida operaator pakub. 
Nt Telia puhul soovitame M2M Euroopa paketti koos 30MB andmemahuga (1.58€+km/kuus). Kõneteenus võiks olla avatud (see on tasuta), SMS pakett valida juurde juhul kui hakate SMS-iga opereerima.

Pandora Finderi asukohta on võimalik jälgida:

Träking ehk liikumise trajektoor kaardil

Soovi korral saab omanik aktiveerida ka reaalajas “trackingu” ehk jälgimise funktsiooni. Kui jälitus sisse lülitada, on Finder püsivalt “võrgus” ja tema liikumist saab kaardil jälgida nii, et sellest jääb maha “jälg”. Reaalajas jälitust tasuks rakendada ainult hädaolukorras kuna nii GSM kui GPS tarbivad mõlemad energiat. Akutoitel seade ei ole otseselt mõeldud objekti reaalajas jälgimisele, see on ainult hädaolukordadeks!

Helista ja kuula mis toimub!

Finderil on sees ka mikrofon ning seadmele sisse “helistades” saab kuulata, mis objektil toimub. Kõne vastuvõtt toimub ajal kui seade on “ärkvel” (enamuse ajast ta ju magab). Finderile saab saata ka SMS’i, et ta helistaks omanikule kui “ärkab”.

Bluetooth loob lisavõimalusi

Lisaks sellele, et üle Bluetooth äpi on seadet lihtne seadistada, tarkvara uuendada jne, annab Bluetooth võimaluse “omade” autoriseerimiseks. Näiteks on Finder paigaldatud mootorrattale ja liikumisandur on lubatud. Kui võõras ratast liigutab, käsitleb Finder seda kui ärandamiskatset ja saadab omanikele teate Pandora äppi, helistab, SMS’ib või kuidas iganes süsteem on seadistatud. Kui te ise oma mootorrattaga sõitma lähete, on häirereziim ebavajalik, tüütu ja akusid mõtetult kurnav. Finder peaks saama aru kas tegemist on “oma” või “võõraga” ja Bluetooth annab selle võimaluse.

Autoriseeri telefoni või Pandora kiibiga

Finderiga saab läbi Bluetooth’i paaritatud telefoni kasutada ka kui autoriseerimisvahendit (TAG). Samuti saab lisada Pandora Bluetooth TAG’e ehk kiipe. Mõlema puhul piisab autoriseerimiseks kui telefon/kiip on kaasas, kuhugi vajutama ei pea. Kui liikumise tuvastamisel “näeb” Finder raadiuses TAG’i, “magab” seade edasi ja häiresse ei lähe. See on ideaalne viis eristada “omasid” “võõrastest” ja annab seeläbi seadme mugavaks kasutuseks veelgi rohkem kasutusvaldkondi. Üks telefon (või kiip) saab olla autoriseerijaks ainult ühe seadmele!

 

 

Sarnased tooted
Tootekood: PA-GPS-FINDER ,   Saadavus: Kohapeal olemas
175,00 €
Tootekood: PA-NAV-MAX ,   Saadavus: Kohapeal olemas
245,00 €