Immobilaiser CH 339 AH (PIN-koodiga)

Tootekood: CH-339AH
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
89,00 €
Kogus: - +

Erinevalt transponder tüüpi immobilaiseritest ei ole PIN-koodiga immobilaiseri puhul vaja karta ei transponderi kaotust, vargust ega koodi kopeerimist.  Piisab õige numbrikombinatsiooni teadmisest ja selle enda teada hoidmisest.

Koodi pikkus võib olla 1-5 numbrikohta, kuid pidage silmas, et mida pikem kood seda kauem kulub aega selle sisestamiseks. Arvestades, et süsteem blokeerub iga kolmanda vale koodi sisestamise järel, on ka 2-kohalise koodi ära arvamise tõenäeosus väike. Ebatõenäoline, et autovaras Teie koodi “ära arvamisega” üldse vaeva hakkab nägema. Koodi võite muidugi igal ajal muuta või kui laenate autot kolmandatele isikutele, lülitada immobillaiser selleks ajaks teenindusrežiimi.

Erinevalt enamlevinumatest PIN-koodi immobilaiseritest ei ole CH 339`l kohmakat sõrmistikku millele autos sobiva koha leidmine võib osutuda katsumuseks. Kuigi CH 339`l on kuni 5 PIN koodi numbrikohta, on tema sõrmistikul, mis on tõeliselt miniatuurne, kõigest 2 nuppu. Auto salongi välimust muudab see pisike sõrmistik minimaalselt ja loomulikult võib ta üldse silma alt eemale panna. Antud immobilaiserit saab juhtida ka auto originaallülititest.

Sarnased tooted
Tootekood: IG-231 ,   Saadavus: Kohapeal olemas
299,00 €

Pandora Immo on kõrgetasemelise elektroonikaga varustatud immobilaiser, mille topeltdialoogiga krüpteeringut peetakse kõige turvalisemaks “üle õhu” levivaks lahenduseks.

Keerulisele tehnoloogiale vaatamata on seadme igapäevane kasutamine mugav – auto kasutamiseks peab immobilaiseri kiip olema taskus, ei mingeid üleliigseid liigutusi!

Tootekood: PA-DXL-0001L ,   Saadavus: Kohapeal olemas
205,00 €
Tootekood: SA-ZX40KPW ,   Saadavus: Kohapeal olemas
99,00 €

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.