Immobilaiser Pandora

Tootekood: PA-DXL-0001L
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
205,00 €
Kogus: - +

Pandora Immo on kõrgetasemelise elektroonikaga varustatud immobilaiser, mille topeltdialoogiga krüpteeringut peetakse kõige turvalisemaks “üle õhu” levivaks lahenduseks.

Keerulisele tehnoloogiale vaatamata on seadme igapäevane kasutamine mugav – auto kasutamiseks peab immobilaiseri kiip olema taskus, ei mingeid üleliigseid liigutusi!

Kiip

Pandora kiip on pisike ja töötab patareitoitel (CR2032). Tänu Bluetooth ühendusele on ka kiibi voolutarve madal, lisaks on selle sees liikumisandur ehk kui pult seisab paigal, on voolutarve minimaalne. Patarei tööiga sõltub seega kasutajast (keskmiselt 6-12 kuud), tühjenevast patareist annab aegsasti märku summeri helisignaal. Samuti näeb patarei pinget mobiilirakendusest.

Kaitseb ka auto puldi “signaali pikendamise” vastu

Enamus uusi sõidukeid müüakse täna koos keyless ehk võtmeta sisenemisega mis on väga mugav aga kahjuks ka väga ebaturvaline funktsioon. Autovarastel on seadmed mis pikendavad puldi leviraadiust, avavad uksed ning sõidavad lihtsalt minema. Selle kaitseks hoiavad inimesed pulte seifis, külmkapis või spetsiaalsetes kottides millest signaal läbi ei kiirga, aga siis ei tööta ka võtmeta sisenemine. Immobilaiseri näol on autos täiendav (autonoomne) mootoriblokeering mis ei lase autol käivituda ka siis kui puldi leviraadiust on pikendatud. Pandora Immo kiip töötab topeltdialoogi põhimõttel ega allu signaali pikendamisega seotud manipuleerimisele.

Bluetooth 4.2 Low Energy

Immobilaiseri blokeeringumoodul ja kiip suhtlevad omavahel Bluetooth 4.2 LE tehnoloogiat kasutades, mis tagab häireteta kommunikatsiooni ning tarbib vähe voolu. Üliväike voolutarve ooterežiimis ei sega moodsate autode elektroonikat.

Mobiiliäpp

Enamikel on taskus Apple või Android nutitelefon ning kasutades tasuta Pandect BT mobiiliäpi (Android / iOS) tõstad seadme kasutuskogemust oluliselt. Rakenduse kaudu näeb nii auto aku kui pultide patareipinget ning saab muuta kõiki immo seadistusi.


 

 

 

Hädaabiväljalülitus PIN koodi või mobiili abil

Kui immobilaiseri kiip on kadunud, vigastatud või patarei tühi, saab PIN koodi abil lülitada immo teenindusreziimi kus mootoriblokeering ei rakendu. Selleks on 2 võimalust – sisestades PIN koodi auto süüdet sisse/välja lülitades või mugavam variant – mobiiliäpist. Eelnevalt peab mobiil olema seadmega seotud ehk registreeritud, täpsem info juhendist või videolingist alal.

Tõsta turvalisust

Seadmega saab liita juhtmevaba (Bluetooth) blokeeringumooduli (näiteks auto mootoriruumi paigaldamiseks) mille leidmine autovargapoolt on väga ebatõenäoline.

Sobib koos kaugkäivitusega

Pandora Immo on tehaseseades aktiveeritud liikumisanduriga mis võimaldab mootorit ilma kiibi olemasoluta küll käivitada kuid liikumise tuvastades auto seiskub. Selline lahendus sobib hästi kui paigaldate mootori kaugkäivituse kas siis originaalpuldist või mobiiliäpist.

 

Komplektis: Blokeeringu moodul, 2 pulti koos patareidega, juhtmestik, helisummer, nahkkott, juhendid

Sarnased tooted
Tootekood: IG-231 ,   Saadavus: Kohapeal olemas
299,00 €
Tootekood: SA-ZX40KPW ,   Saadavus: Kohapeal olemas
99,00 €
Tootekood: CH-339AH ,   Saadavus: Kohapeal olemas
89,00 €

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.