Digituuner Asuka ARA-HD2

Tootekood: AS-DIGI-TUUNER_HD2
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind: 199,00 €
29,00 €
Kogus: - +

Digituuner Asuka ARA-HD2 on populaarse mudeli ARA-HD järeltulija, mis pakub veelgi paremat kasutajakogemust. 


Digi-TV jälgimiseks liikuvas autos on Asuka digituuner ideaalne valik kuna Asuka on ainus tuuner, mis hoiab pilti ees ka ühest regioonist teise sõites.
Kasutatav DibComi kiip pakub parimat vastuvõtu tundlikkust ja sujuvat pilti ka suurtel kiirustel.

Seisuga 01.09.2021 mängib tuuner Eestis TV kanaleid: ETV, ETV2, ETV+, France24, Nastojasheje Vremja


AFS (Automatic Frequency Switching)

Nii nagu raadiolevis, on ka digilevis erinevates regioonides jaamadel erinevad edastussagedused. Eestis on neid 18. Sõites nt. Tallinnast – Tartusse, vahetub sagedus tee peal 2 korda. Kui teiste digituunerite puhul tuleb antud teekonnal kaks korda tuuner puldist uuesti jaamu otsima panna, siis ARA HD puhul teeb selle töö automaatselt ära AFS funktsioon, nagu RDS raadio puhul. Nimelt kui signaal on mõnda aega olnud nõrk (tolerantsi saab ise seadistada), käivitub automaatselt uus otsing, iga kord kui digituuner leiab uue sageduse, salvestatakse see nö AFS tabelisse. Kui sagedus on tabelis olemas, toimub järgmisel korral juba kiire ümberlülitus – isegi uut otsingut ei toimu. Eesti saatesagedused oleme lasknud tootjal tabelisse eelsalvestada.

 

Conax kaardilugejaga saab digituuneriga vaadata ka tasulisi kanaleid.


Võimas USB meediamängija

Lisaks digituunerile kätkeb Asuka tuuner endas kas võimekat meediamängijat.
Nimelt on seadmel USB sisend, mille saab pikendusega tuua samuti endale sobivasse kohta ning USB mälupulka või välist kõvaketast kasutades (toetatud on nii FAT32 kui NTFS vorming) mängida maha digitaalset meediat – nii muusikat kui filme. Muusika osas on toetatud üldlevinud vormingud MP3, WAV ja AAC. Filmide puhul oskab seade lisaks levinud AVI`le lugeda ka uuemaid formaate nagu MP4, VOB, TS, MOV ja isegi MKV faile (ainult pilt).

Võite kõik oma lemmik DVD ja Blu-Ray plaadid rippida sobivasse formaati ning hoida neid digitaalsel kujul autos. Pikad sõidud lastega muutuvad sootuks kui neile sõidu ajal nende lemmik multikaid näidata.

Võimas meediamängija

Paigaldajate lemmik

ARA-HD2 on silmapaistvalt väike ning temale koha leidmine auto armatuuri all on kindlasti lihtsam, eriti kui lisaks tuunerile paigaldatakse veel nii mõnedki teised lisad nagu multimeedia keskus ja monitorid peatugedesse.

 

Antennide valik ning paigutus

Hea levi tagamiseks on kriitiline roll antennidel ning nende paigutamisel.
Kuna Asuka ARA-HD2 kasutab diversity tuunerit paigutatakse autosse 2 antenni.


 

Digituuneri antennide paigutamise asukohad.

Parima levitundlikkuse saavutamiseks tuleb antennid viia autost välja.

Üks antenn paigutada auto esi- teine tahapamprisse (juhul kui pamper ei ole metallist). Kui autol on taga üleval plastikspoiler võib tagumise antenni paigutada sinna kuna see on kõrgemal. Mitte paigaldada auto raadioantennide vahetusse lähedusse.

Kui otsustate paigutada antennid siseklaasidele siis linnatingimustes on levi rahuldav kuid maanteel pilti suures osas ei ole või hakib (sõltub suuresti auto klaasidest – ka toonitud klaas võtab tundlikkust maha, soojustagastusega klaas laseb signaali minimaalselt läbi).

ARA HD2 menüüs, kanali info alt näeb mõlema antenni levi kvaliteeti , see on hea abiline antennidele optimaalse asukoha leidmisel.

Sarnased tooted
Tootekood: EV-MONIT-MUST ,   Saadavus: Kohapeal olemas
50,00 € (75%)
199,00 €
Tootekood: FY-CE4KH1 ,   Saadavus: Kohapeal olemas
49,00 € (67%)
147,98 €
Tootekood: AT-A6G2A7PF ,   Saadavus: Kohapeal olemas
199,00 € (33%)
299,00 €

Oled kasutanud pikalt autos olemas olevat carplay/android autot, ning tunned vahel, et tahaks vaadata lemmik spordi otseülekannet või panna tööle lapsele mutlifilmid aga tehase variant seda ei soodusta.
Meil on pakkuda sellele lahendus - 
Android Box on seade, mida on lihtne kasutada ja muudab teie olemasoleva väheste funktsioonidega autoraadio Android süsteemiks.

Tootekood: IW-ABOX-1G ,   Saadavus: Kohapeal olemas
190,00 € (24%)
250,00 €
Tootekood: GB-HDMISPLIT ,   Saadavus: Kohapeal olemas
15,00 € (69%)
49,00 €

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.