,

Pandora Smart v3

499.00

Vajab professionaalset paigaldust. Standardpaigaldus orienteeruvalt 300€. 

Saadavus: Kohal (Värvi 5)

Võimalikud lisad

Eelhäälestatud SIM, mis töötab seadmes 5 aastat.
Eelhäälestatud SIM, mis töötab seadmes 1 aasta.
Kui on vaja täielikku autoalarmi funktsionaalsust
Bluetooth bypass moodul mis bypassib nii immo (kaugkäivituse) kui OE alarmi (keskluku juhtimine äpist). Kõrgema taseme paigaladus (aeganõudev)
Bypass moodul mis bypassib immo (kaugkäivitus)
E60/E61FL/E63/E64/E70/E71/E81/E82/E84/E87/E88/E89/E90/E91/E92/E93
A6/A7/A8 2011-17 PTS/A4/A5/Q5 2009-14 keyport
Chrysler/Dodge/lancia/Fiat- Plug&Play juhemesarjaga
RF Moodul DXL470 (120€) + LCD pult D023 (165€)
Tootekood: PA-DXL-1840L-V3 Kategooriad: ,

Smart  v3 on rohkem kui autoalarm – sel on kõige võimsam mikroprotsessor, mida autoalarmis kunagi kasutatud: topelt CAN siinid, integreeritud GSM, GPS ja Bluetooth 4.2 modem, 3-teljega liikumisandur, eraldi immo bypass port, mis võimaldab auto originaal eelsoojenduse juhtimist ja mootori kaugkäivitust ka keeruliste algorütmidega autode puhul. See kõik on mahutatud ülipisikesse kesta ning kuna kõik komponendid on integreeritud trükkplaadile, on tagatud seadme tõrgeteta töö ja madal voolutarve.

Pandora Connect mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM 2G, 3G, 4G võrgu või üle Bluetooth’i.

Mida suudab Pandora Smart teha?*

*kõik funktsioonid ei toimi kõikidel sõidukitel. 

Turvalisus

Juhtimine

Mugavus ja jälgimine

Turvalisus

Läbi CAN võrgu on valve all kõik auto ahelad (uksed, süüde, pagasiruum ja mootoriruum). Sisseehitatud digitaalne 3D andur tuvastab kõik suuremad põrutused, kiirendused ja kere kaldenurga muutused.

Mootori kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, mootor seiskub. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik sees auto käivitamine on välistatud).

Distantskäivitus

Kaugkäivitust on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, enamikel teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i. Teatud autode puhul on vajalik täiendav bypass moodul. Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles ega sega kaugkäivitust.
Mootor käivitub peale käskluse edastamist viitega (sõltuvalt asjaoludest tavaliselt 20-30 sek jooksul)

GSM alarm

Häire korral saabub omaniku (ja veel kuni 2 numbrile) telefonile kohe nii kõne kui SMS häire põhjustanud ahela teatega.
Nii saab auto ärandamiskatsele/sissemurdmisele kohe jaole.

Auto GPS jälgimine

Ülitundlik GPS vastuvõtja, mis võimaldab vaadata nii auto hetkeasukohta kja sõitude ajalugu (kui funktsioon “tracking” on sisse lülitatud).
Pandora veebi (pandora-on.com) sisse logides saab genereerida ka detailse sõidupäeviku soovitud perioodi lõikes.

Mitmekülgne kontroll

Igapäevane süsteemikasutus toimub auto originaalpuldiga. Lisaks on kaasas ka pisike kiip, mille saab panna tööle ka käed-vabad režiimis ning lisab soovi korral lisa immobilaiser funktsiooni (bluetooth mobiilirakendust kasutades ei ole vaja kiipi üldse kaasas kanda)

Mobiilirakendus

Tasuta mobiilirakendus on saadaval nii Apple iOS kui Android (Pandora Connect). Mobiiliäpi disain ja funktsionaalsus on parim turulolevaist ning see täieneb pidevalt.

Eelsoojendusseadme juhtimine

Kui autol on tehasepoolt või lisana paigaldatud seiskuküte (Webasto / Eberspächer) on läbi Pandora võimalik seda juhtida. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või W-BUS’i. Toetatud on ka juhtimine ka analoogsignaaliga.

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka keyless režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist!

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Pandora kasutab 35-40MB kuus. Seadmes on algselt sees Telia Super kõnekaart, mille saate soovi korral mobiilsideoperaatori juures vormistada lepinguliseks, ilma, et peaks füüsiliselt seadmes SIM’i vahetama. Võite ka enne paigaldust tuua juba oma lepingulise SIM kaardi. Telia puhul soovitame paketti M2M Euroopa koos 50MB paketiga ning kõneteenus võiks olla avatud (1.78 € +km ühes kuus). Tuues oma SIM kaardi, laske telleril SIM-kaardilt PIN koodi päring eemaldada. Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud madalad.

Mitmekülgne kontroll

Kõik lisamoodulid k.a. puldid suhtlevad Pandoraga üle Bluetooth ühenduse, samuti saab nutiseadmes kasutada Bluetooth äppi autoga suhtlemiseks. Kui telefon on Pandora Bluetooth’iga seotud, saab telefoni kasutada ka kui “keyless” pulti ehk telefoniga autole lähenedes avaneb kesklukk automaatselt. Näiteks kui olete maa-aluses parklas või metsas kus puudub korralik GSM levi või olete väljapool EU-d ega soovi GSM Roamingut kasutada – saate Pandorat juhtida üle Bluetoothi. Kui Bluetooth on seotud ning olete raadiuses, töötab süsteem automaatselt üle Bluetooth’i. Lisaks saab Bluetooth kaudu seadistada keyless funktsiooni tööraadiust.

Pandora konto ja seadme registreerimine

Kontot saab registreerida nii mobiliäpis kui Pandora veebis (www.pandora-on.com). Peale saadetud e-kirja kinnitamist, logi oma kasutajatunnusega sisse ning lisa auto kasutades infot Pandora koodikaadilt. Hoia koodikaart alles! Veebis on samuti võimalik autole käsklusi saata, vaadata asukohta, eksportida sõidupäevik jpm. Vaata videot konto registreerimise ja auto lisamise kohta SIIT.

Paigaldus

Pandora tuleb meie käest eelseadistatuna tellitud autole koos mudelipõhise paigaldusskeemiga.

Küsige meie käest kaugkäivituse sobivuse kohta oma sõidukile, ning suuname edasi meie koostööpartneri juurde, kes teeb Teile lõpliku pakkumise koos paigaldusega. 
Paigalduse hind orienteeruvalt 300-500€.
Lõplik hind sõltub konkreetsest sõidukist ning sellest, kas on vaja täiendavaid lisatarvikuid. 

 

Pandora Smart Pro 4G lühijuhend EST

Pandora Smart Pro 4G täisjuhend ENG

Pandora Delegeerimine ehk kolmandate isikute lisamine

Shopping Cart