Wifi mirrorlink WML Dual-5G

Tootekood: ML-WML-DUAL5G
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
150,00 €
Kogus: - +

Telefonide tormiline areng on viinud olukorrani, kus kõige väiksem seade (nutitelefon), teeb oma võimalustega silmad ette enamike autode tehaseraadiotele. Meedialahendused, mida autotootjad pakuvad, on küll muutunud paremaks kuid areng telefonisektoris on kordi kiirem.

Mirrorlink autos

Kujuta nüüd ette, kui siduda nutitelefoni võimalused auto suure ekraaniga – tuhanded app’id  (suhtlus, muusika, videod, GPS navigatsioon) integreerituna Sinu autosse. Jah, see on võimalik, ja veel juhtmevabalt. Uuematel nutitelefonidel on sisseehitatud kuvapeegeldus üle WIFI võrgu ning sidudes telefoni vastava MirrorLink seadmega, ühendub viimane auto ekraaniga kasutades selleks mudelipõhist interface moodulit või auto originaalseadme AV sisendit (selle olemasolul).

Igapäevane kasutus on lihtne

Aktiveeri telefonis kuvapeegeldus (AirPlay, Miracast vms) ning lülita ekraan vastava sisendi peale. Sisu juhtimine toimib telefoni ekraanilt võimaldades telefoni kasutada puldina.

Dubleeritud sagedusvahemik tagab stabiilse ühenduse

WML Dual-5G on uus toode mis töötab kahes sagedusvahemikus 2.4Ghz ja 5Ghz. Igapäeva kasutuses tagab see märksa stabiilsema juhtmevaba ühenduse kui ainult 2.4Ghz mudelid, eriti kui asute tihedalt asustatud piirkonnas (kesklinnas näiteks).

Topelväljundid – RCA ja HDMI

Lisaks tavapärasele RCA väljundile, omab WML Dual-5G  ka HDMI väljundit, mis pakub iseäranis teravat pilti kui vastava monitoriga ühendada (nt HDMI sisendiga interface moodulid või HDMI laemonitorid).

Tänu võimsale protsessorile suudab seade edastada pilti mõlemasse väljundisse samaaegselt. Seega saab analoogväljundi kaudu ühendada auto originaalekraani ja HDMI kaudu suure laemonitori. Seade läheb küll suhteliselt kuumaks aga suur alumiiniumplaat seadme alosas tagab piisava jahutuse.

Saab kasutada ka USB meediamängijana

Seadmel on USB sisend mille kaudu saab nii USB mälupulgalt kui väliselt kõvakettalt (eeldab eraldi toitega USB pesa) mängida teatud videoformaate.  Juhtimine toimub telefoniekraanilt (mine telefoni browseris aadressile 192.168.59.254). Kuna erinevaid failide kodeeringuid on väga palju, ei saa eeldada, et seade kõiki toetab!

Lisa RCA sisend

Seadmel on RCA sisend mis võimaldab ühendada lisa video allika, näiteks esi- või tagurduskaamera või pildi pardakaamerast. Lisa videoallika lülitamine toimub sel juhul ON/OFF lülitist (lülitub +12V signaaliga punasele juhtmele)

Waze autos

MirrorLinki kasutades saad auto ekraanile kuvada mistahes navi rakenduse, nt. Google Maps või Waze mis annab teada ka liiklusoludest.

 

Wifi Mirrorlink

Autos vajalik videosisend

PS. Enamikel autodel ei ole tehasepoolt (analoog) AV sisendit ega HDMI sisendit ehk siis WIFI MirrorLink’ist tulevad videosignaali ei ole kuhugi edastada. Videopildi edastamiseks on vajalik interface moodul mis tekitab originaalekraanile videosisendi. Interface moodulite hinnad jäävad vahemikku 300-450 € mõningate soodsamate eranditega nagu nt Toyota Touch II.

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.