Püsikiiruse hoidja analoog AP900

Tootekood: LO-AP900
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
239,00 €
Kogus: - +

Liteon AP900 on elektrooniline püsikiirushoidja mis on mõeldud ilma gaasitrossita masinatele (pea kõik uuemad autod). Mehhaaniline ajam puudub – kiirust juhitakse reostaadiga.

AP900 töötab auto analoogsignaalidega (ACC, pidur, sidur, kiirussignaal analoog kujul). Kui autos on kasutusel CAN signaalid oleks mõistlik kasutada CAN signaalidega töötavat mudelit AP900Ci (lihtsustab paigaldust oluliselt). Ühilduvustabelid leiad alalt.

Püsikiirushoidja komplekt koosneb kolmest detailist:

1 – Põhimoodul
2 – Juhtmoodul kust kiirust juhtida
3 – Margikohane juhtmesari

Kõik juhtmoodulid täidavad samu funktsioone aga nende kuju on erinev. Vastavalt auto interjöörile ja eelistustele tuleks valida sobiv juhtmoodul.

CM-21 on juhtmevaba (signaal läbi infrapuna) ning kinnitub roolile (nupud jäävad nö pöidla alla). CM-35 on kahe püsimäluga neljas suunas liikuv juhthoob, mis kinnitatakse auto roolisamba külge. Hoova otstes asuvad kaks lisalülitit mille alla saab salvestada kiirused (nt nupp1 – 50km/h, nupp2 – 90km/h), mis jäävad seadme püsimällu.

Margikohane T-juhtmesari ühendatakse AP900Ci mooduli ja auto gaasipedaali vahele kasutades Plug & Play ühendust (mudelipõhised pistikud). Manuaalkäigukastiga auto puhul võib vahel olla vajalik ka siduripedaaliandur.

Sarnased tooted
Tootekood: LO-AP900CI ,   Saadavus: Kohapeal olemas
265,00 €

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.