Pardakaamera Viofo A129 PRO

Tootekood: GU-DVR-A129-PRO
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
199,00 €
Kogus: - +

4K PRO Versioon

Esikaamera objektiiv on 4K resolutsiooniga, tänu sellele jääb pildile iga pisidetail. 
Kaasas on PRO versioonil väike SD kaardi adapter millega saab mugavalt USB kaudu vaadata lindistatud faile.

GPS

GPS antenn asub seadme kinnitustallas (komplektis on veel teinegi tald – ilma GPS’ita). Toitejuhe kinnitub talla külge (kaabel vähem nähtav). GPS abil seadistub automaatselt kellaaeg ning videos on näha ka sõiduki kiirus ja asukoht (pikkus ja laiuskraadid).

Detailne video

Sony Stravis IMX335 5MP Sensor ja Quad HD+ resolutsiooniga 2560*1600P tagab väga detailse pildi. Normaalsetes oludes on näha ka vastutuleva auto number. Objektiivi suur F1.6 ava tagab kõrge tundlikkuse ka piiratud valgusoludes ehk video on täiesti okei ka hämaras sõites.
Soovi korral saab objektiivi ette soetada ka CPL ehk polarisatsioonifiltri, mis vähendab peegeldusi (nt kui auto enda armatuur peegeldub klaasile).

Lihtne seadistada

Tänu väikesele ekraanile on võimalik pardakaamera sätteid läbi intuitiivse menüü lihtsalt muuta, samuti reguleerida kaamera vaatenurk (kaamera liigub üles-alla, paremale-vasakule) ja soovi korral vaadata ka salvestatud klippe. Kui auto juba sõidab, lülitab ekraan end välja.

Sobib ka rekkale

Komplektis olev toiteadapter võimaldab paigaldust nii 12V kui 24V pardapingega sõidukitele. Seadme disain võimaldab paigaldust ka suhteliselt püstise klaasiga sõidukile, nii sobib antud salvestav autokaamera hästi ka nt veoauto püstisele tagaklaasile

Parking Mode

Püsivooluga ühendatud kaamera jälgib ümbrust ka siis kui auto on pargitud. Sellisel juhul toimub filmimine väikese kaadrisagedusega. Kui kaamera tuvastab G sensori abil kokkupõrke/põrutuse, lülitub kaamera ümber kvaliteetsele filmimise režiimile ning lukustab selle faili, mida ei ole võimalik üle filmida.

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Viofo A129 on mitmete sõltumatute testijate sõnul hetkel parima hinna ka kvaliteedi suhtega autokaamera. Kuna meie kliendid on eelkõige autoesindused ja pardakaamera peab olema paigaldatud nii, et kõik juhtmed oleks peidus ja auto originaalfunktsionaalsus täies mahus säiliks, oleme standardkomplekti lisanud diskreetset paigaldust võimaldava HK-2 toitekaabli (töötab nii 12V kui 24V pardapingega).

VIOFO ÄPP

VIOFO ÄPP võimaldab näha otsevaadet kaameratest ning  seadeid,  saab nutitelefoni abil reguleerida. Koos reaalajas kuvaga on VIOFO ÄPP-l võimalus videoid / pilte otse oma telefoni alla laadida. Ühendus toimub kaamera ja telefoni abil WiFi kaudu.

Kokku sobivad tooted
Tootekood: VV-SD-128GBMICRO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
36,00 €
Tootekood: VV-SD-64GBMICRO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
16,50 €
Tootekood: VV-SD-256GBMICRO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
43,00 €
Tootekood: GU-DVR-A119CPL-F ,   Saadavus: Kohapeal olemas
15,00 €