Motoalarm Pandora Mini Moto

Tootekood: PA-DXL-1100L-MINI-V2
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
245,00 €
Kogus: - +
Pandora Mini Moto on kaasaegne turvasüsteem mootorratastele, millel on 12 V pardapinge.

Mobiilirakendus
Mugav mobiilirakendus Pandora Connect kuvab mootorratta olekut. Saadaval nii iOS-i kui ka Androidile. Rakendusest saab juhtida ja seadistada turvasüsteemi Bluetooth ühenduse vahendusel.

Bluetooth 5.0 liides 
Moodsaim ja usaldusväärseim sideprotokoll vahetuks andmeedastuseks põhiseadme, juhtmevabade tarvikute ja nutitelefoni vahel. Tõsta süsteemi turvalisuse ja mugavuse taset erinevate lisaseadmetega (raadioreleed, puldid, juhtplokid, juhtmevabad sireenid, andurid) 

3D liikumisandur 
Sisseehitatud reguleeritavad löögi-/kalde-/liikumisandurid tuvastavad kõik mootorratast tabanud löögid ja blokeerivad mootori, kui ratast proovitakse ilma loata liigutada. Autoriseerimisseadmena saab nutitelefoni või väiksed kiipe. 

Energiatõhusus
Spetsiaalsed algoritmid viivad energiatarbimise minimaalse tasemeni, hoides sõiduki akut väga kaua laetuna.

Immobilaiser 
Kui mootoriblokeering on ühendatud (lisa) ning immobilaiserifunktsioon aktiveeritud, saab Pandorat kasutada ka immobilaiserina. Mootorrattaga saab sõita ainult siis, kui kiip on kaasas. 
 


 

Arvukad turvaelemendid, mis jälgivad mootorratta seisukorda, hoiavad ära selle varastamise väga erinevates olukordades, isegi originaalvõtme varguse või selle katse korral

Sarnased tooted
Tootekood: ME-BIKE ,   Saadavus: Kohapeal olemas
145,00 €
Tootekood: PA-DXL-1300L ,   Saadavus: Kohapeal olemas
395,00 €
Tootekood: PA-MOTO-DXL-1100L ,   Saadavus: Kohapeal olemas
280,00 €