Motoalarm Pandora 2-way

Tootekood: PA-MOTO-DXL-1100L
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind: 280,00 €
238,00 €
Kogus: - +Pandora MOTO alarm on mõeldud mootorratastele, tsiklitele,
rolleritele, kuid saab edukalt kasutada ka ATV’de ja veesõidukite peal kuna süsteemi keskblokk on veekindel.

Ole kursis mis su rattaga toimub

Süsteemil on kahepoolne side ja tagasisidega pult millel on stiilne OLED ekraaniga pult. Täpne leviraadius oleneb segajate intensiivsusest kuid tavatingimustes umbes 500m. Linnast väljas rohkem.

2-POOLNE SIDE (2-WAY) tähistab terminit kus alarmi ja alarmipuldi vahel toimub side kahes suunas: OMANIK – AUTO – OMANIK.

Lisaks sellele, et omanik saab puldist saata sõidukile käsklusi, saadab alarm omanikule teavet sõiduki seisundi kohta. Kui alarm läheb häiresse saadab alarmikeskus koheselt info häire detekteerinud tsooni (põrutus/kallutusandur) kohta alarmipuldile. Valdava osa ajast jääb tsikkel omanikust kuni paarisaja meetri raadiusesse, mis tähendab, et oled valdava osa ajast kursis, mis Sinu kaherattalise sõbraga toimub.

Hunnik andureid tagab adekvaatsed häireteated

Kohe kui tsikli kallutus või põrutusandur detekteerib häire annab Pandora pult märku heli ja vibratsiooniga, häire allikas kuvatakse LCD puldile. Tsiklivarguste osas on kiire reaktsioon ülioluline.

Pandora MOTO`l on sisse ehitatud digitaalne kallutusandur, liikumisandur ja põrutusandur. Samuti saab ühendada lisanduri.

Komplektis on Pandora piezo elemendiga sireen mis on kompaktse disainiga aga teeb samas palju lärmi.

Madal voolutarve, võimas protsessor

Tsiklitele mõeldud tarvikud peavad olema intelligentselt disainitud, et voolutarve oleks võimalikult madal. Pandora MOTO voolutarve täisvõimsusel on 6 mA. Peale mõnda tundi (aega saab muuta) mitteaktiivsust langeb voolutarve 4 milliamprini (power saving mode), peale mida läheb süsteem nö sleep mode’i kus voolutarve on max 2mA. Kusjuures isegi “sleep” režiimis jäävad kõik andurid tööle! Ehk siis kui teie masin seisab nt päevi garaažis ning Pandora on voolusäästu režiimil (2mA) jääb ratas endiselt kaitstuks. Kui keegi ratast liigutab rakendub häire. Sireen hakkab röökima ning puldile saadetakse signaal. Hooaja lõppedes on mõistlik siiski tsikli aku lahti ühendada.

Sisseehitatud aku

Tänu integreeritud akule töötab seade mõnda aega edasi ka peale sõidukilt aku eemaldamist. Nii saate õigel ajal jälile ka hästi organiseeritud varguskatsele.

Käivita juba kaugelt

Moto’l on ka kaugkäivitusfunktsioonid ehk siis kui soovite saab puldist tsikli mootori eelnevalt ka käivitada!

Sarnased tooted
Tootekood: ME-BIKE ,   Saadavus: Kohapeal olemas
123,24 € (15%)
145,00 €
Pandora SMART MOTO on mootorrattaalarmide turuliider ja pakub mobiilirakenduste (Android ja iOS) abil süsteemi üle täielikku kontrolli. Süsteem võimaldab suhelda kaasaegsete liideste (GSM-4G LTE, GPRS ja Bluetooth 5.0) kaudu, et saavutada pidev kontroll mootorrattal.
Tootekood: PA-DXL-1300L ,   Saadavus: Kohapeal olemas
335,74 € (15%)
395,00 €
Pandora Mini Moto on kaasaegne turvasüsteem mootorratastele, millel on 12 V pardapinge.
Tootekood: PA-DXL-1100L-MINI-V2 ,   Saadavus: Kohapeal olemas
208,25 € (15%)
245,00 €

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.