Alarm ja kaugkäivitus mobiilirakendusest Pandora Smart v3

Tootekood: PA-DXL-1840L-V3
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
509,00 €
Kogus: - +

VideoSoovid saada sellele tootele koos paigaldusega hinnapakkumist?

Täida päringuvorm sellele tekstile vajutades
 


Smart v3 on rohkem kui autoalarm – sel on kõige võimsam mikroprotsessor mida autoalarmis kunagi kasutatud: topelt CAN siinid, integreeritud GSM, GPS ja , 3-teljega liikumisandur, eraldi immo bypass port mis võimaldab auto originaal eelsoojenduse juhtimist ja mootori kaugkäivitust ka keeruliste algoritmidega autode puhul. See kõik on mahutatud ülipisikesse kesta ning kuna kõik komponendid on integreeritud trükkplaadile on tagatud seadme tõrgeteta töö ja madal voolutarve.

Pandora Connect mobiiliäpp edastab auto kohta reaalinfot ning saadab autole käsklusi üle GSM 2G, 3G, 4G võrgu või üle Bluetooth’i.

Pandora GSM GPS Alarm

Pandora ühildub autoga läbi CAN signaalide, lisaks on seadmel mõned analoogsisendid/väljundid + eraldi releemoodul tugevate väljunditega mootori kaugkäivituseks ja mootori blokeerimiseks (immo). Pandora lülitub valvesse nii auto originaal- kui Pandora kiibist. Häire korral tuleb vastav teade mobiiliäppi, äpi kaudu saab autot ka teatud määral juhtida.

Pandora äpp

Mobiilirakendus Pandora Connect on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS kui Android platformile. Connect on Pandoral uus äpp mida veel täiustatakse. Tulevikus lisandub ka äpi kaudu vaade autosse paigaldatud pardakaameratest (Pandora töötab välja oma kõrgresolutiooonis kaamerad). Vaata äppi tutvustavat videot.

 

Auto mootori kaugkäivitus

Kaugkäivitus on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, enamikel teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i. Teatud autode puhul on vajalik täiendav bypass moodul. Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles aga ei sega kaugkäivitust.

Mootori kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, mootor seiskub. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud). Vaata kuidas see toimib manuaalkäigukastiga autol. Äpp võimaldab kaugkäivitust ka automatiseerida. Talvel soojendab, suvel jahutab.

Eelsoojendusseadme “Webasto / Eberspächer” juhtimine

Uumatel, eriti Saksa päritolu diislitel, on tihti tehasepoolt juba eelsoojendusseade (Webasto / Eberspächer) ning läbi Smart Pro on võimalik seda juhtida. Äpis tuleb “Start Engine” lihtsalt “Preheater” ikooniga asendada. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või W-BUS’i (W-Bus puhul on vajalik täiendav lisamoodul). Järelpaigaldatud seadet saab juhtida ka analoogsignaaliga.

Auto GPS jälgimine

Trükkplaadile on intergreeritud ülitundlik GPS vastuvõtja mis võimaldab vaadata nii auto hetkeasukohta kui sõitude ajalugu (kui “tracking” on sisselülitatud). Äpis saab valida kolme kaardipõhja vahel (Yandex, Mapbox ja Google Maps). Pandora veebi (pandora-on.com) sisse logides saab genereerida ka detailse sõidupäeviku soovitud perioodi lõikes.

Immobilaiser

Kui immobilaiseri funktsioon on aktiivne ehk autole on tehtud ka mootoriblokeering, saab autoga sõita ainult juhul kui Pandora pult on kaasas. Täiendab mootoriblokeering on ka tõhus kaitse auto keyless võtmete leviraadiuse pikendamise vastu (meetod mille abil täna on väga lihtne kõiki smart-entry süsteemiga autosid ärandada)

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka keyless režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist! Vaata kuidas see toimib.

Kiire ja tulevikukindel – 4G

Enamus M2M seadmeid töötab täna endiselt 2G võrgus kuid viimasel ajal näeme, et 2G võrk on kohati ülekoormatud. Pandora Smart  v3 töötab lisaks 2G võrgule ja 3G ja 4G võrgus mis teeb temast kiire andmeühendusega ja tulevikukindla seadme.

Püsikulud

Nii Pandora äpp kui veebikeskonna kasutamine on tasuta. Ainus püsikulu on GSM andmeside. Pakume juurde Tele2 Prepaid SIM kaarti mis maksab alla 2 € kuus. Ise operaatoriga lepingu vormistades maksate samuti 2 € km-ga kuus.
Pandora tarbib kuus maksimaalselt 50MB. Lühidalt – andmeside on soodne ja püsikulud madalad.

Pandora konto ja seadme registreerimine

Kontot saab registreerida nii mobiliäpis kui Pandora veebis (www.pandora-on.com). Peale saadetud e-kirja kinnitamist, logi oma kasutajatunnusega sisse ning lisa auto kasutades infot Pandora koodikaadilt. Hoia koodikaart alles. Veebis on samuti võimalik autot juhtida, vaadata asukohta, eksportida sõidupäevik jpm. Vaata videot konto registreerimise ja auto lisamise kohta SIIT.

Sarnased tooted
Tootekood: PA-DXL-CONTROL ,   Saadavus: Kohapeal olemas
235,00 €