VIOFO A129 PRO 4K

209.00

Availability: Kohal (Värvi 5)

Tootekood: GU-DVR-A129-PRO Kategooria:

Detailne video 4K resulutsioonis

Sony 8MP Sensor ja Ultra 4K resolutsiooniga 3840*2160P tagab ülimalt detailse pildi, hiljem sisse zoomides jääb ja eemalt olevad objektid hästi loetavaks. Objektiivi suur F1.8 ava tagab kõrge tundlikkuse ka piiratud valgusoludes ehk video on täiesti okei ka hämaras sõites. Soovi korral saab objektiivi ette soetada ka CPL ehk polarisatsioonifiltri, mis vähendab peegeldusi (nt kui auto enda armatuur peegeldub klaasile)

GPS

GPS antenn asub seadme kinnitustallas (komplektis on veel teinegi tald – ilma GPS’ita). Toitejuhe kinnitub talla külge (kaabel vähem nähtav). GPS abil seadistub automaatselt kellaaeg ning videos on näha ka sõiduki kiirus ja asukoht (pikkus ja laiuskraadid).

Parking mode

Püsivooluga ühendatud kaamera jälgib ümbrust ka siis kui auto on pargitud. Sellisel juhul toimub filmimine väikese kaadrisagedusega. Kui kaamera tuvastab G sensori abil kokkupõrke/põrutuse, lülitub kaamera ümber kvaliteetsele filmimise režiimile ning lukustab selle faili, mida ei ole võimalik üle filmida.

Viofo Äpp

VIOFO mobiiliäpp võimaldab näha otsevaadet kaameratest ning seadeid, saab nutitelefoni abil reguleerida. Koos reaalajas kuvaga on VIOFO ÄPP-l võimalus videoid / pilte otse oma telefoni alla laadida. Ühendus toimub kaamera ja telefoni abil WiFi kaudu 2.4GHz & 5GHz

Kaamera paigaldatakse peegli taha peitu nii, et ta varjaks juhi vaatevälja minimaalselt. Kõik juhtmed jäävad paigaldusel peitu ja sigaretisüütaja jääb vabaks – ei mingeid rippuvaid juhtmeid!

Komplekt sisaldab endas juba püsitoite kaablit ning 64Gb SanDisk® High Endurance microSD™ Card mis on mõeldud spetsiaalselt pardakaameratele mis peab vastu üle kirjutamistele.

 

Shopping Cart
Scroll to Top