VIOFO A119 Mini 2K

156.00

Availability: Kohal (Värvi 5)

Mälukaardi maht *

CPL Polarisatsioonifilter

CPL Filter (+15.00)

Toiteadapter

12V-5V USB-C püsitoiteadapter HK4
Tootekood: GU-DVR-A119-Mini Kategooria:

Viofo A119 Mini on Viofo kõige uuem seeria, kus kaamera korpus on võimalikult väike kuid sisu on jäänud sama heaks kui senised Viofo kaamerad.

Detailne video

Sony Stravis IMX335 5MP Sensor ja Quad HD+ resolutsiooniga 2560*1600P tagab väga detailse pildi. Normaalsetes oludes on näha ka vastutuleva auto number.  Objektiivi suur F1.6 ava tagab kõrge tundlikkuse ka piiratud valgusoludes ehk video on täiesti okei ka hämaras sõites. Soovi korral saab objektiivi ette soetada ka CPL ehk polarisatsioonifiltri, mis vähendab peegeldusi (nt kui auto enda armatuur peegeldub klaasile).

GPS

GPS antenn asub seadme kinnitustallas (komplektis on veel teinegi tald – ilma GPS’ita). Toitejuhe kinnitub talla külge (kaabel vähem nähtav). GPS abil seadistub automaatselt kellaaeg ning videos on näha ka sõiduki kiirus ja asukoht (pikkus ja laiuskraadid).

Parking mode

Püsivooluga ühendatud kaamera jälgib ümbrust ka siis kui auto on pargitud. Sellisel juhul toimub filmimine väikese kaadrisagedusega. Kui kaamera tuvastab G sensori abil kokkupõrke/põrutuse, lülitub kaamera ümber kvaliteetsele filmimise režiimile ning lukustab selle faili, mida ei ole võimalik üle filmida.

Viofo Äpp

VIOFO mobiiliäpp võimaldab näha otsevaadet kaameratest ning seadeid, saab nutitelefoni abil reguleerida. Koos reaalajas kuvaga on VIOFO ÄPP-l võimalus videoid / pilte otse oma telefoni alla laadida. Ühendus toimub kaamera ja telefoni abil WiFi kaudu 2.4GHz või 5GHz.

Kaamera paigaldatakse peegli taha peitu nii, et ta varjaks juhi vaatevälja minimaalselt. Kõik juhtmed jäävad paigaldusel peitu ja sigaretisüütaja jääb vabaks – ei mingeid rippuvaid juhtmeid!

 

A119 MINI JUHEND

Shopping Cart
Scroll to Top