Категории

Сигнализация и дистанционный запуск с штатного пульта Fortin EVO ALL

Артикул: FO-EVO-ALL
Кол-во: В наличии
Цена:
305,00 €
Кол-во: - +

ВидеоKaugkäivitus originaalpuldist

Vajuta 3 korda auto originaalpuldi lukustuse nuppu ja mootor käivitub. Erinevalt Webastost või Ebersprächerist ei ole vaja sõidukile paigaldata täiendavat kütusepaaki. Piisab elektroonilisest moodulist ning paigalduseks kulub 3-5 tundi. 

Talvel soojendab, suvel jahutab

Lisaks auto soojendamisele, saab kaugkäivitust palaval ajal kasutada ka jahutamiseks. Kui autol on fikseeritud asendiga istmesoojendused, saab ka need talvisel ajal eelnevalt sisse jätta.  Mõningatel uutel autodel lülituvad istmesoojendused sisse automaatselt, sõltuvalt välistemperatuurist. Diiselmootoritega autodel on tihti tehasepoolne lisasoojendi mis samuti aktiveerub kui mootor käivitada.

Laeb ka akut

Töötava mootoriga generaator laeb ka auto akut. See on oluline neile kel igapäevased sõidud on lühikesed. Autonoomsed soojendusseadmed nagu Webasto ja Eberspächer akut ei lae, vastupidi tarbivad voolu. Elektriga soojendid nagu Defa või Calix auto akut ei kurna aga vajavad auto läheduses elektripistikut. 

Turvaline

Fortini pakutav lahendus ei kahanda auto ärandamiskaitset. Tänu “immo bypass’ile” ei loovutata autosse ühtegi pulti ega immobilaiseri transponderit. Auto originaal turvavarustus säilib. Uksed ja rool jäävad lukku ning ilma puldi ja võtmeta autoga ära sõita ei saa.

Auto eelsoojendus – millistele autodele?

Erinevatele autodele on erinavad lahendused, originaalpuldist ei ole võimalik kõiki sõidukeid käivitada, sel juhul on vajalik juurde kas lisapult või äpp. On ka palju uuemaid Saksa päritolu sõidukeid kus tuleb kasutada “üks-pult-autos” lahendust ja päris kõikidele autodele ei saagi kaugkäivitust paigaldada.

Hind koos paigaldusega orjenteeruvalt 500 €

Saada meile päring ning vastame sulle esimesel võimalusel.
 

Схожие продукты
Артикул: FO-E400 ,   Кол-во: В наличии
119,00 €