Pardakaamera Viofo WM1

Tootekood: GU-DVR-WM1
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
129,00 €
Kogus: - +

Viofo WM1 2K QuadHD pardakaamera on senistest väiksem ja paigaldatuna vähem silmatorkav. Sony Stravis IMX335 sensor tagab kvaliteetse pildi ka vähese valgusega.

 

WM1 kompaktsem, ilma ekraanita disain võimaldab hõlpsalt paigaldada kaamera tahavaatepeegli varju nii, et see on vähe märgatav ja ei häiri juhi vaatevälja.
 

  • Sony STRAVIS sensor toetab 1440P 30fps salvestusrežiimi ning tagab detailirohke pildi nii päeval kui öösel. Parandab dünaamilist ulatust vähese valgusega tingimustes, vähendab müra ja säilitab detailsuse. IMX335 sensor tasakaalustab automaatselt valgustatust, et saavutada parem detailsus öisel salvestamisel.
  • Pardakaamera saab ühendada Viofo nutiseadme rakendusega 2,4GHz WiFi abil. Rakenduses saab määrata seadme seadistusi, vaadata eelvaadet, alla laadida salvestisi ning jagada neid. 
  • Parkimisrežiim võimaldab salvestada pargitud sõiduki ees toimuvat. Funktsiooni kasutamiseks on vajalik HK4 püsitoiteplokk, mis on meil juba komplekti lisatud. 
  • WM1 toetab häälteavitusi (inglise keeles). Häälteavitustega annab süsteem teada seadistuste muudatustest või mälukaardiga seotud vigadest.
  • Sisseehitatud GPS-moodul võimaldab salvestada asukoha, kiiruse ja ajaandmed. 
     
Kokku sobivad tooted
Tootekood: VV-SD-128GBMICRO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
36,00 €
Tootekood: VV-SD-64GBMICRO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
16,50 €
Tootekood: VV-SD-256GBMICRO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
43,00 €

Soodushinnaga toodetele hulgisoodustus ei kehti!
Tasuta transport pakiautomaati alates 100€ ostust käibemaksuga.
Tasuta transport kulleriga alates 200€ ostust käibemaksuga.