Pardakaamera Viofo A229 Duo

Tootekood: GU-DVR-A229-DUO
Saadavus: Kohapeal olemas
Hind:
219,00 €
Kogus: - +

Viofo A229 on Viofo kõige uuem seeria, kus kaamera korpus on võimalikult väike kuid sisu on jäänud sama heaks kui senised Viofo kaamerad.

Diskreetne pardakaamera koos väikese tagakaameraga

Väike kaamera hoiab silma peal sinu taga toimuval ning on nii väike, et sa ei saa arugi, et seal midagi oleks.

Kõik juhtmed jäävad paigaldusel peitu ja sigaretisüütaja jääb vabaks – ei mingeid rippuvaid juhtmeid!

GPS

GPS antenn asub seadme kinnitustallas (komplektis on veel teinegi tald – ilma GPS’ita). Toitejuhe kinnitub talla külge (kaabel vähem nähtav). GPS abil seadistub automaatselt kellaaeg ning videos on näha ka sõiduki kiirus ja asukoht (pikkus ja laiuskraadid).

Detailne video

Sony Stravis IMX335 5MP Sensor ja Quad HD+ resolutsiooniga 2560*1600P tagab väga detailse pildi. Normaalsetes oludes on näha ka vastutuleva auto number. Objektiivi suur F1.6 ava tagab kõrge tundlikkuse ka piiratud valgusoludes ehk video on täiesti okei ka hämaras sõites.
Soovi korral saab objektiivi ette soetada ka CPL ehk polarisatsioonifiltri, mis vähendab peegeldusi (nt kui auto enda armatuur peegeldub klaasile).

Lihtne seadistada

Tänu väikesele ekraanile on võimalik pardakaamera sätteid läbi intuitiivse menüü lihtsalt muuta, samuti reguleerida kaamera vaatenurk (kaamera liigub üles-alla, paremale-vasakule) ja soovi korral vaadata ka salvestatud klippe. Kui auto juba sõidab, lülitab ekraan end välja.

VIOFO ÄPP

VIOFO ÄPP võimaldab näha otsevaadet kaameratest ning  seadeid,  saab nutitelefoni abil reguleerida. Koos reaalajas kuvaga on VIOFO ÄPP-l võimalus videoid / pilte otse oma telefoni alla laadida. Ühendus toimub kaamera ja telefoni abil WiFi kaudu.


 

Sobib ka rekkale

Komplektis olev toiteadapter võimaldab paigaldust nii 12V kui 24V pardapingega sõidukitele. Seadme disain võimaldab paigaldust ka suhteliselt püstise klaasiga sõidukile, nii sobib antud salvestav autokaamera hästi ka nt veoauto püstisele tagaklaasile

Parking Mode

Püsivooluga ühendatud kaamera jälgib ümbrust ka siis kui auto on pargitud. Sellisel juhul toimub filmimine väikese kaadrisagedusega. Kui kaamera tuvastab G sensori abil kokkupõrke/põrutuse, lülitub kaamera ümber kvaliteetsele filmimise režiimile ning lukustab selle faili, mida ei ole võimalik üle filmida.

 

Sarnased tooted
Tootekood: GU-DVR-A129-PLUS-IR ,   Saadavus: Tellimisel
239,00 €
Viofo MT1 on mootorrattale paigaldamiseks mõeldud kahe FHD videokanaliga pardakaamera komplekt. Komplekt on varustatud GPS-mooduli, kaugjuhtimisnupu ja paigaldustarvikutega.
Tootekood: GU-DVR-MT1-MOTO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
273,00 €
Tootekood: GU-DVR-A129-PRO-DUO ,   Saadavus: Kohapeal olemas
259,00 €
Tootekood: GU-DVR-A139 ,   Saadavus: Tellimisel
179,00 €
Tootekood: IN-K5 ,   Tarneaeg: 14tp
450,00 €