,

Pandora Light Pro 1090L

399.00

Vajab professionaalset paigaldust. Standardpaigaldus orienteeruvalt 300€. 

Saadavus: Kohal (Värvi 5)

Võimalikud lisad

Eelhäälestatud SIM, mis töötab seadmes 5 aastat.
Eelhäälestatud SIM, mis töötab seadmes 1 aasta.
Kui on vaja täielikku autoalarmi funktsionaalsust
Bluetooth bypass moodul mis bypassib nii immo (kaugkäivituse) kui OE alarmi (keskluku juhtimine äpist). Kõrgema taseme paigaladus (aeganõudev)
Bypass moodul mis bypassib immo (kaugkäivitus)
E60/E61FL/E63/E64/E70/E71/E81/E82/E84/E87/E88/E89/E90/E91/E92/E93
A6/A7/A8 2011-17 PTS/A4/A5/Q5 2009-14 keyport
Chrysler/Dodge/lancia/Fiat- Plug&Play juhemesarjaga
RF Moodul DXL470 (120€) + LCD pult D023 (165€)
Tootekood: PA-DXL-1090L Kategooriad: ,
Pandora Light Pro on autoalarm, mida saab juhtida nii auto originaal- kui lisapultidest. OLED ekraaniga 2-Way pult pult annab auto kohta tagasisidet ning tänu suurele tööraadiusele võimaldab juhtida autot kaugemalt kui originaalpult. Lisaks on süsteemis ka Bluetooth mille kaudu saad autot juhtida ka mobiiliäpist

Mida suudab Pandora Light Pro teha?

Turvalisus

Juhtimine

Mugavus ja jälgimine

Turvalisus

Läbi CAN võrgu on valve all kõik auto ahelad (uksed, süüde, pagasiruum ja mootoriruum). Sisseehitatud digitaalne 3D andur detekteerib kõik suuremad põrutused, kiirendused ja kere kaldenurga muutused.

Mootori kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita. Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, mootor seiskub. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud).

Dialoque 128bit krüpteering

Kahepoolse sidega puldi tööraadius sõltub väliskeskonnast, jäädes vahemikku 150-300m. Märkimisväärne on kasutatav krüpteeringu aste, milleks on 128bit, pult töötab sagedusel 868MHz ning võimsus vastab Euroopas lubatule. Lisaks kasutab pult topeltdialoogi põhimõtet, mis teeb koodi “krabamise” väga keeruliseks. Puldil on minimalistlik kontrastne OLED ekraan ning näitab auto kohta erinevat infot (valveolek, uksed, temperatuur, kütusetase teat. autodel, tagasiside kaugkäivituse või eelsoojenduse kohta), häire tuvastamisel hakkab pult vibreerima ning häält tegema.

Distantskäivitus

Kaugkäivitus on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, enamikel teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i. Teatud autode puhul on vajalik täiendav bypass moodul. Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles aga ei sega kaugkäivitust.

Puldid ja “Keyless-Go”

Komplektis olevad puldid juhivad ka kesklukku. Puldid saab häälestada ka keyless režiimile ehk autole lähendes uksed avanevad ning autost eemaldudes sulguvad automaatselt, ilma et peaks kuhugi vajutama. Tänu bluetooth tehnoloogiale toimib funktsioon päris hästi, soovi korral saab nn “keyless puldi” teha ka mobiiltelefonist! Vaata kuidas see toimib.

Eelsoojendusseadme juhtimine

Kui autol on tehasepoolt või lisana paigaldatud seiskuküte (Webasto / Eberspächer) on läbi Pandora võimalik seda juhtida. Juhtimine toimub kas üle CAN’i või W-BUS’i. Toetatud on ka juhtimine ka analoogsignaaliga.

LCD Pult

Pandora LIGHT PRO süsteemi kaugjuhtimispult teavitab sõiduki omanikku signaali tugevusest, temperatuurist (sisu, välis, mootor), aku pingest või kütuse tasemest otse selgel LCD-ekraanil.

Mitmekülgne kontroll

Igapäevane süsteemi kasutus toimub auto originaalpuldiga. Lisaks on kaasas ka pisike kiip mille saab panna tööle ka käed-vabad režiimis, ning lisab soovi korral lisa immobilaiser funktsiooni (bluetooth mobiilirakendust kasutades ei ole vaja kiipi üldse kaasas kanda)

Pandora konto ja seadme registreerimine

Kontot saab registreerida nii mobiliäpis kui Pandora veebis (www.pandora-on.com). Peale saadetud e-kirja kinnitamist, logi oma kasutajatunnusega sisse ning lisa auto kasutades infot Pandora koodikaadilt. Hoia koodikaart alles. Veebis on samuti võimalik autot juhtida, vaadata asukohta, eksportida sõidupäevik jpm. Vaata videot konto registreerimise ja auto lisamise kohta SIIT.

Paigaldus

Pandora tuleb meie käest eelseadistatuna tellitud autole ja koos mudelipõhise paigaldusskeemiga.

Küsi meie käes sobivuse kohta, ning suuname sind edasi meie koostööparneri juurde kes teeb Teile lõpliku pakkumise!

 

Pandora Light Pro v2 EST

Pandora Light Pro v2 ENG

Shopping Cart